Reményi József (1887-1977) 1913. "Aurora" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "É.K.E. (Éremkedvelők Egyesülete) 1913." és "84-es" sorszámmal (69mm) T:AU kis patina
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" Ag és bronz emlékérem pár (35,75g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SN3
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség / Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" Ag és bronz emlékérem pár (37,54g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" (2xklf) bronz és jelzett Ag emlékérem pár kapszulában (36,12g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) halvány patina
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (36,05g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem sérült, plombált, sérült műanyag "ÁPV" (35,08g/0.640/42mm) T:BU patina
Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (24,89g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo PS1