Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 449
2959050
31515
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2889670
31516
455
Numismatics
1986. "Budapest Bank Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina
10 000 HUF
3017109
31517
455
Numismatics
1987. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Miskolc" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU
1 600 HUF
2984765
31518
455
Numismatics
1988. "Túrkeve - 40 éves a Vörös Csillag Termelőszövetkezet / Szakadozva felette gyengék vagyunk egyszívűek, egyakaratúak - Széchenyi " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1 400 HUF
3017114
31519
455
Numismatics
1988. "Eredményes Pártmunkáért MSZMP BM PB (Belügyminisztérium Pártbizottság" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti tokban, igazolással (88mm) T:AU
2 000 HUF
2895454
31520
455
Numismatics
3 000 HUF
3036995
31521
455
Numismatics
Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:BU kis patina United Kingdom 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative medallion (38,5mm) C:BU small patina
1 400 HUF
3019719
31522
455
Numismatics
1990. "A kanizsai vár visszafoglalásának 300 éves emlékére Nagykanizsa Város Tanácsa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
2 800 HUF
2426417
31523
455
36000
Numismatics
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy...
36 000 HUF
2937892
31524
455
Numismatics
1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
5 000 HUF
3017327
31525
455
Numismatics
~1991-2000. "A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
3 000 HUF
3032352
31526
455
Numismatics
1992. "Gróf Lónyay Menyhért pénzügyminiszter / A Pénzügyminisztérium megalakulásának 125. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF ph., kis patina
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035