Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:AU / Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:AU
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon, a karikán "WS (Wagner & Sohn)" gyártói jelzéssel T:XF oxidáció, viseltes szalag German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon with "WS (Wagner & Sohn)" maker's mark on the ring C:XF oxidation, worn ribbon
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (14x14mm) T:XF kis zománchiba, patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF small enamel error, patina
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (14x14mm) T:XF patina German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (14x14mm) C:XF patina
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta jelvény (19x19mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot badge modelled after the Iron Cross award (19x19mm) C:XF enamel error
Német Birodalom ~1914-1915. A Vaskereszt kitüntetés mintájára készült zománcozott bronz patrióta kitűző (60x11mm) T:XF zománchiba German Empire ~1914-1915. Enamelled bronze patriot pin modelled after the Iron Cross award (60x11mm) C:XF enamel error