~1914-1940. 4db szalagsáv összevarrva, közte "Magyar Háborús Emlékérem", "Katonai Jubileumi Kereszt" használt, szép állapotban / Hungary ~1918-1940. 4pcs of miniature ribbons stitched together, with "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" in used, nice condition
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x24mm) T:XF zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled bronze badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:XF enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, foglalatban, medállá alakítva. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" jelzett Ag sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (11,35g/44x29mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (11,35g/44x29mm) C:AU
~1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének aranyozott, zománcozott, bronz gomblyuk jelvénye, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5" gyártói jelzéssel (17x9mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Gilt, enamelled bronze buttonhole badge of the Order of Franz Joseph, Knight's Cross with "Morzsányi Budapest Eskü út 5" makers mark on the edge (17x9mm) C:XF enamel error
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enam...