Military Number of items: 137
3033259
33257
455
30000
Military
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosnyák 3. Gyalogezred" hadifém jelvény (38x30mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosnian 3rd Infantry Regiment" Zn badge. "BH3 1914-1916" (38x30mm) C:XF patina
30 000 HUF
3033277
33258
455
Military
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Hadsegélyezés" zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:VF zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Kriegspatenschaft" metal cap badge (27x20mm) C:VF enamel errors
5 000 HUF
3032614
33259
455
Military
Numismatics
20 000 HUF
3032801
33260
455
36000
Military
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm Mozsárágyú" tombak sapkajelvény "G. HERRMANN WIEN" gyártói jelzéssel (45x28mm)T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1916. "1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm MÖRSER (1914-1915-1916 Imperial and Royal 30,5cm Mortar" tombac cap badge with makers mark "G. HERRMANN WIEN" (45x28mm) C:AU
36 000 HUF
3032972
33261
455
15000
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal. Szign.: GÁL T:XF karc Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" silver plated bronze decoration with ribbon. Sign.: GÁL C:XF scratched
15 000 HUF
3018196
33262
455
13000
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " ezüstözött, öntött bronz kitüntetés modern mellszalagon (viseleti példány). Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated, cast bronze decoration with modern ribbon (replacement piece). Sign.: Kautsch C:XF NMK 302.
13 000 HUF
3033026
33263
455
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" peremen jelzett Ag kitüntetés hadiszalagon T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" war metal decoration on wartime ribbon C:VF edge error NMK.: 323
20 000 HUF
3018110
33264
455
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF NMK.: 310.
3 000 HUF
3022204
33265
455
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ph, karc Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ear or ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, scratch NMK.: 310.
1 600 HUF
3032615
33266
455
50000
Military
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "D. Gy. K. - S. A. U. - 1914-1917" vöröskeresztes négylevelű lóhere formájú, zománcozott bronz jelvény, hátoldalon "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (26x25mm) T:AU
50 000 HUF
3033290
33267
455
30000
Military
Numismatics
30 000 HUF
3038056
33268
455
Military
Numismatics
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés a "Felvidéki Emlékérem" mellszalagjával T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with the ribbon of the "Upper Hungary Medal" C:XF NMK 418.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035