1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 329.
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, bronz kard rátéttel, hátlapon ferde rögzítőpántokkal, duplán beleütött "Jerouschek Bpest Semmelweis u. 7." gyártói jelzéssel és belekarcolt "808" sorszámmal (57x38mm) T:XF zománchibák, javított zománc(?) Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with bronze sword overlay, with oblique bands on the back, with "Jerouschek Bp...
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremen "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU,XF az aranyozás pár helyen megkopott, kis karc Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU,XF slightly worn gilt, small scratch NMK 392.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe &...
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.