Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 172

Kína / Peking 2008. "BHP Billiton" aranyozott, ezüstözött és bronzozott fém jelvény szett eredeti dísztokban (22mm) C:UNC China / Beijing 2008. "BHP Billiton" gilt, silver plated and bronze plated metal badge set in original case (22mm) C:UNC
31756.

3 000 HUF
7,77
8,57

Lengyelország 1955. "II. Nemzetközi Ifjúsági Sportjátékok" ezüstözött fém díjérem (50mm) T:AU patina Poland 1955. "2nd International Youth Sports Games" silver plated metal award medal (50mm) C:AU patina
31757.

3 000 HUF
7,77
8,57

31758.

500 HUF
1,30
1,43

31759.

800 HUF
2,07
2,29

31760.

3 600 HUF
9,33
10,29

31761.

1 600 HUF
4,15
4,57

31762.

1 200 HUF
3,11
3,43

Nagy-Britannia ~1960-1980. 17db klf aranyozott, nagyrészt zománcozott fém bowling sportjelvény T:AU,XF Great-Britain ~1960-1980. 17pcs of diff gilt, mostly enamelled metal bowling sport badges C:AU,XF
31763.

3 200 HUF
8,29
9,14

31764.

4 000 HUF
10,36
11,43

Németország 1930. "Duna Egyesületi Regatta - Passau 1930" kétoldalas, ezüstözött bronz evezős díjérem füllel (38mm) T:XF patina Germany 1930. "Donau-Verbands-Regatta (Danube Association Regatta) - Passau 1930" double-sided, silvered bronze award medal with ear (38mm) C:XF patina
31765.

3 800 HUF
9,84
10,86

4db-os vegyes magyar és külföldi díjérem, emlékérem tétel, közte Német Szövetségi Köztársaság 1969. "Német Könnyűatlétikai Szövetség / Emlékül Budapest 19. / 20.7.69" fém díj plakett talapzaton (90x80mm) + Kína 2006. "2. Hagyományos Wushu Világbajnokság / 2. díj" fém díjérem nyakszalagon (70mm) T:XF,AU 4pcs of diff sport and comemmorative medallions, with German Federal Republic 1969. "German Athletics Association / To commemorate 19. / 20.7.69" metal award plaque on base (90x80mm) + China 2006. "The Second World Traditional Wushu Championships / The second prize" metal award medal (70mm) C:XF,AU
31766.

4db-os vegyes magyar és külföldi díjérem, emlékérem tétel, közte Német Szövetségi Köztársaság 1969. "Német Könnyűatlétikai Szövetség / Emlékül Budapest 19. / 20.7.69" fém díj plakett talapzaton (90x80mm) + Kína 2006. "2. Hagyományos Wushu Világbajnokság / 2. díj" fém díjérem nyakszalagon (70mm) T:XF,AU 4pcs of diff sport and comemmorative medallions, with German Federal Republic 1969. "German Athl...

800 HUF
2,07
2,29

Németország 1988. "Tauberbischofsheim - Az olimpiai bajnokok városa / Szöul 1988" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (20g/0.999/40mm) T:PP kis fo. Germany 1988. "Tauberbischofsheim - Stadt der Olympiasieger (City of the Olympic Champions) / Seoul 1988" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate in case (20g/0.999/40mm) T:PP small spot
31767.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF