Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 95

Jugoszlávia 1976. "Újvidéki vásár" aranyozott bronz emlékérem (48mm) T:AU Jugoslavia 1976. "Novi Sad Fair" gilt bronze commemorative medallion (48mm) C:AU
33049.

1 800 HUF
4,66
5,14

33050.

15 000 HUF
38,86
42,86

Lengyelország 1979. "A LOT Lengyel Légitársaság 50. évfordulója - 1929-1979" kétoldalas bronz emlékplakett (65x65mm) + 1985. "A Berlini Megállapodásban részt vevő légitársaságok igazgatóinak konferenciája" Fe plakett dísztokban (55x56mm) T:XF oxidáció Poland 1979. "Polish Airlines - LOT - 1929-1979" double-sided bronze commemorative plaque (65x65mm) + 1985. "Conference of directors of Aviation Companies participating in the Berlin Agreement (Konferencja dyrektorow przedsiebiorstw lotniczych uczestnikow umowy berlinskiej) Fe commemorative plaque in hard case (55x56mm) C:XF oxidation
33051.

Lengyelország 1979. "A LOT Lengyel Légitársaság 50. évfordulója - 1929-1979" kétoldalas bronz emlékplakett (65x65mm) + 1985. "A Berlini Megállapodásban részt vevő légitársaságok igazgatóinak konferenciája" Fe plakett dísztokban (55x56mm) T:XF oxidáció Poland 1979. "Polish Airlines - LOT - 1929-1979" double-sided bronze commemorative plaque (65x65mm) + 1985. "Conference of directors of Aviation Com...

1 800 HUF
4,66
5,14

Lengyelország 1987. "ZYGMUND AUGUST RADAJE PRAWA MIEJSKIE - AVGVSTIANA SIGILVM CIVITATIS" II. Zsigmond Ágost lengyel királyt ábrázoló, ezüstözött bronz plakett, eredeti dísztokban (69mm) T:AU kis ph.
33052.

3 000 HUF
7,77
8,57

Litvánia DN "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1- Lituhania ND "Jonas Sliupas 1861-1944 / Palanga 1928-1944" double-sided cast bronze plaque (81mm) C:AU
33053.

4 000 HUF
10,36
11,43

Mexikó 1980. "Merida / Yucatan" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (30,53g/0.925/39mm) T:UNC patina Mexico 1980. "Merida / Yucatan" double-sided, hallmarked Ag medallion in original case (30,53g/0.925/39mm) C:UNC patina
33054.

10 000 HUF
25,91
28,57

33055.

Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, sm...

5 000 HUF
12,95
14,29

33056.

1 000 HUF
2,59
2,86

Németország / Weimari Köztársaság 1926. "Bismarck Kerékpárgyár - Bergerhof Rheinland" aranyozott bronz plakett gravírozva (51x86mm) T:XF Germany / Weimar Republic 1926. "Bismarck Bicycle Works (Fahrradwerke Bismarck) - Bergerhof Rheinland" gilt bronze plaque with engraving (51x86mm) C:XF
33057.

4 000 HUF
10,36
11,43

Német Harmadik Birodalom 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" nagyméretű ezüstözött fém emlékplakett, készült a trieri "Szent Tunika" 1933-as megtekintése alkalmából, hátoldalán fali akasztóval (125mm) T:XF kopott ezüstözés German Third Reich 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" silver plated metal commemorative plaque, issued in 1933 for the pilgrimage to view the Holy Tunic in Trier, with hanger on the back (125mm) C:XF worn silver plating
33058.

Német Harmadik Birodalom 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" nagyméretű ezüstözött fém emlékplakett, készült a trieri "Szent Tunika" 1933-as megtekintése alkalmából, hátoldalán fali akasztóval (125mm) T:XF kopott ezüstözés German Third Reich 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" silver plated metal commemorative plaque, issued in 1933 for the pilgrimage to view the Holy Tunic in Tr...

10 000 HUF
25,91
28,57

NDK 1957. "Carl Friedrich Schinkel / Überricht vom Bund Deutscher Architekten in der D.D.R. - Anlässlich der tagung der UIA Comission de la Recherche dans l'Industrie du Batiment in Berlin am 23. und 24. August 1957" kétoldalas, öntött bronz plakett (83mm) T:AU
33059.

6 000 HUF
15,54
17,14

33060.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF