Kanada 1984. "II. János Pál pápa lelkipásztori zarándoklata Kanadában" 15xklf aranyozott fém emlékérem eredeti, műbőr gyűjtői albummal, tájékoztatókkal T:UNC Canada 1984. "The pastoral pilgrimage of John Paul II to Canada" 15xdiff gilt metal commemorative medallions in original faux leather collector's case, with information C:UNC
Lengyelország 1979. "A LOT Lengyel Légitársaság 50. évfordulója - 1929-1979" kétoldalas bronz emlékplakett (65x65mm) + 1985. "A Berlini Megállapodásban részt vevő légitársaságok igazgatóinak konferenciája" Fe plakett dísztokban (55x56mm) T:XF oxidáció Poland 1979. "Polish Airlines - LOT - 1929-1979" double-sided bronze commemorative plaque (65x65mm) + 1985. "Conference of directors of Aviation Com...
Lengyelország 1987. "ZYGMUND AUGUST RADAJE PRAWA MIEJSKIE - AVGVSTIANA SIGILVM CIVITATIS" II. Zsigmond Ágost lengyel királyt ábrázoló, ezüstözött bronz plakett, eredeti dísztokban (69mm) T:AU kis ph.
Mexikó 1980. "Merida / Yucatan" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (30,53g/0.925/39mm) T:UNC patina Mexico 1980. "Merida / Yucatan" double-sided, hallmarked Ag medallion in original case (30,53g/0.925/39mm) C:UNC patina
Nagy Britannia 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész" kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. "Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, sm...
Német Harmadik Birodalom 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" nagyméretű ezüstözött fém emlékplakett, készült a trieri "Szent Tunika" 1933-as megtekintése alkalmából, hátoldalán fali akasztóval (125mm) T:XF kopott ezüstözés German Third Reich 1933. "HL. Rock (Heilige Rock) - Trier 1933" silver plated metal commemorative plaque, issued in 1933 for the pilgrimage to view the Holy Tunic in Tr...
NDK 1957. "Carl Friedrich Schinkel / Überricht vom Bund Deutscher Architekten in der D.D.R. - Anlässlich der tagung der UIA Comission de la Recherche dans l'Industrie du Batiment in Berlin am 23. und 24. August 1957" kétoldalas, öntött bronz plakett (83mm) T:AU