Románia DN "S az Ige testté lett és láttuk az Ő dicsőségét" ezüstözött fém vallási emlékérem (37mm) T:PP Romania ND "Si cuvantul s-a facut trup si am vazut slava lui dumnezeu (And the word became flesh and I saw the glory of God)" silver-plated metal religious commemorative medallion (37mm) C:PP
Szovjetúnió ~1960-1980. "A Breszti erőd hősei" 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. "Heroes of the Brest Fortress" 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU
Szovjetúnió DN. "Ukrán Történeti Múzeum - Honvédő Háború / 1941-1945" kétoldalas Al emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (58mm) T:1 Soviet Union ND "Ukrainian History Museum - Patriotic War / 1941-1945" two sided Al commemorative medallion in case with certificat (58mm) C:UNC
Szovjetunió DN "Leningrádi nyári művészeti fesztivál" Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND "Leningrad Summer Scuplture Festival" Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU
Vatikán 1968. "VI. Pál pontifikátusának 6. évére" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO VI / IN FIDE VIVO FILLI QUI DILEXIT ME ". Szign.: Floriano Bodini (47,75g/0.800/~45x35mm) T:UNC a tok kissé kopottas Vatican 1968. "6th Year of Pontificate of Paul VI" hallmarked Ag commemorative plaque in original case. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO VI / IN FIDE VIVO FILLI QUI DILEXIT ME"...
DN "The Empire Collection" 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina