11263. 455. Closed Online auction Engravings
1 200 HUF
0 HUF
Otto Gerlach (1862-1908) akvarellje után: Huszár őrjárat elterelése szász utászok által, rotációs fametszet, papír, 9×5,5 cm. Üvegezett fakeretben. 15x18 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert