Engravings

Number of items: 183

1867 Koronázás Eskütétel fametszet paszpartuban 24x19 cm
11102.

5 000 HUF
12,95
14,29

1867 Koronázás A magyar királyi testőrség fametszet paszpartuban 21x16 cm
11103.

4 000 HUF
10,36
11,43

1867 A pesti király-domb. Koronázási domb:színezett fametszet paszpartuban 19x15 cm
11104.

9 000 HUF
23,32
25,71

I. Ferenc József megkoronázása. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 10×16 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
11105.

1 200 HUF
3,11
3,43

Az eskütétel (Ferenc József koronázása). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 10×14 cm
11106.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1867 Ferenc József ősei sírjánál Nancyban fametszet paszpartuban 21x16 cm
11107.

3 000 HUF
7,77
8,57

1867 Magyar miniszterek eskütétele Andrássy Gyula miniszerelnökkel fametszet paszpartuban 23x35 cm
11108.

10 000 HUF
25,91
28,57

1867 Magyar ministerium, az 1867. évi magyar kormány tagjainak arcképei (Andrássy Gyula, Eötvös József, Festetich György, Lónyay Menyhért stb.), rotációs fametszet, papír, 9×5,5 cm. Üvegezett fakeretben. 12x19 cm
11109.

1 400 HUF
3,63
4,00

Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm
11110.

24 000 HUF
62,18
68,57

Lucas Kilian (1579-1637): Pázmány Péter rézmetszetű portréja 18x11 cm Üvegezett keretben .
11111.

12 000 HUF
31,09
34,29

Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós(1810-1898) rajza alapján metszette Axmann. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Négy sarkában fém veretekkel díszített, bársony borítású, üvegezett keretben. 15x10 cm
11112.

4 000 HUF
10,36
11,43
20

Barabás Miklós (1810-1898): Csernovits Péter gróf portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Jobb felső sarkában törésnyommal. 22x17 cm
11113.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF