11076. 455. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
0 HUF
Össz. 3 db szegedi témájú ex libris és kigrafika, klf. alkotók és technikák, papír, jelzett a dúcon, klf, méretekben
Photo of the item taken by : nagy_andras