10073. 455. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm