10080. 455. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Boros Attila (1971- ): Szenvedély (erotikus rajz). Tus, szén, fedőfehér, papír. Jelezve jobbra lent. 29,5x22 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras