10174. 455. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Ék Sándor (1902-1975): Új iskola. Litográfia, papír, jelzett. Lap teteje kissé hullámos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×37,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf