10404. 455. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Lóránt János Demeter (1938-), kétoldalas mű: Ágyszám No.1. Tus, akvarell, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. Hátoldalán tusrajz. 20,56x29 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert