10671. 455. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Téli táj. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, antik üvegezett, sérült fakeretben. 22×33,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras