cca 1960-1970 Régi fotóalbum benne családi és uti- és kirándulásfotókkal, kb. 170-180 fotó, benne Balatonnal, Tihannyal, Hősök terével, Lillafüreddel, korabeli járművek fotóival. Félvászon fotómappában, kopott borítóval, a borítón kis sérüléssel.
cca 1972 Fortuna együttes fellépése Marikával, 72 # vintage NEGATÍV Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából, Marika később a fotós aktmodellje volt
cca 1970 Jimi Hendrix (1942-1970) amerikai énekes, gitáros, zeneszerző, , a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából 2 db modern nagyítás, 21x15 cm és 15x10 cm
cca 1935 ,,Anyuuuu, itt egy bácsi háromlábú masinával!", Seiden Gusztáv (1900-1992) budapesti fotóművész felvételéről készült modern nagyítás, + hozzáadva a fotóművészről készült későbbi portrét, 21x15 cm és 15x10 cm
25 db sport témájú sajtófotó benne kézilabda, labdarúgás, küzdősportok, stb feliratozottak, rajtuk a fotósok neveivel is közötte Simon Tibor, Lipcsei Péter, Dombi TIbi, ifj Albert külön fotója.
cca 1984 A néhai Fővárosi Fotó Vállalat Váci utcai Fotógalériájának alapítója Erdélyi László Attila, a FŐFOTÓ igazgatója (1. kép), szakértője és szaktanácsadója dr. Hefelle József (2. kép), a galéria művészettörténésze Gopcsa Katalin (3. kép), a galéria vezetője Gebhardt Margit (4. kép); valamennyien André Kertész társaságában, akinek megrendezték a kiállítását és kiadták a fotóalbumát; 4 db moder...
cca 1960 Almásy Pál (1906-2003) később Paul Almásy magyar - francia fotóriporter és fotóművész felvételei, a néhai FŐFOTÓ Váci utcai Fotógalériájának archívumából készült 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm