11284. 455. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
28
0 HUF
cca XIX. sz. második fele, Kossuth Lajos plakett. Mázas kőedény, kopással, ragasztott, d: 18,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras