100 000 HUF
Herendi Fehér 34 darabos étkészlet, háncsnyomott peremdíszítéssel, aranyozással, jelzett, minimális kopottsággal. Leveskínáló, 3 darab kínálótál, 4 darab csontos tál, 2 darab ovális kínáló, 8 darab nagytányér, 8 darab mélytányér, 8 darab süteményes tányér.