12617. 455. Closed Online auction Glass-objects
1 600 HUF
0 HUF
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl
Photo of the item taken by : nagy_andras