4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Art deco doboz. Elegáns asztali levéltartó, Art deco lemez doboz, fekete-kék (kopott) festéssel, zsanéros tetővel, korának megfelelő állapotban, kopásokkal, jelzés nélkül. 18x12x5,5 cm