7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm