80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Hegyi György (1922-2002): Napos tengerpart. Olaj, mozaik, farost. Hátoldalán jelzett és Vizualart Alkotóközösség címkéjével. Néhány kevés mozaik hiánnyal. Fakeretben, 60×50 cm