https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 271
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3057176
12890
457
0
12000
Antique
Other collectibles
1
Mongol levesfőző edény. Kína, cca 1960, réz, jelzett, kopással, m: 39 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3061553
12891
457
0
5000
Antique
Other collectibles
1
Kínai kézzel készült gyapjúszőnyeg, jó állapotban, cca 125x78 cm
Starting price:
5 000 HUF
2964887
12892
457
0
8500
Antique
Other collectibles
1
Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
2964895
12893
457
0
14000
Antique
Other collectibles
1
Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2964696
12894
457
0
16000
Antique
Other collectibles
1
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2964689
12895
457
0
18000
Antique
Other collectibles
1
Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2979215
12896
457
0
16000
Antique
Other collectibles
1
cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2938088
12897
457
0
14000
Antique
Other collectibles
1
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2938051
12898
457
0
26000
Antique
Other collectibles
1
Asztali lámpa Antik nikkelezett szec/art deco női alak tart feje felett nagy méretű mattfehér gömb üveg lámpabúrát, új kábelezéssel M50cm Talp 16cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2938106
12899
457
0
15000
Antique
Other collectibles
1
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2964893
12900
457
0
18000
Antique
Other collectibles
1
Antik üvegbetétes asztalközép kínáló, oroszlán mancsos lábakon, bronz, üveg, csorbával, d: 21 cm, m: 12 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3024022
12901
457
0
7500
Antique
Other collectibles
1
Viners of Sheffield miniatűr borhűtő dísz pár, ezüstözött fém, egyik jelzett, kopással, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment