38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Kássa Gábor (1893-1961): Budapesti rakpart hajókkal és sétálókkal, 1941. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×49 cm