24 000 HUF
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható Budapest). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, gerinc alján és tetején egészen apró kopásnyomokkal, térképen egészen apró szakadással, jó állapotban.