2 000 HUF
Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája. Bp., 1944, Athenaeum, 218+(4) p.+ 7 (szÃnes) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval, sérült fűzéssel.