Budapest 150

Number of items: 163

cca 1960 Budapest, a 12-es busz és villamos a Nagykörúton, Gergely Attila fotója, szép állapotban, 24×18 cm
17545.

11 000 HUF
28,50
31,43

cca 1940 Budapest, a Rómaifürdő vadregényes része, Reich Péter Cornel feliratozott és pecséttel jelzett fotója, fotósarkokkal kartonra rögzítve, szép állapotban, 15×15 cm
17546.

5 000 HUF
12,95
14,29

1940 Budapest, A városligeti Széchenyi hídnál télen, Reich Péter Cornel feliratozott fotója, szép állapotban, 18×24 cm
17547.

6 000 HUF
15,54
17,14

cca 1940 Budapest, Svábhegy télen a Normafánál, Reich Péter Cornel feliratozott, pecséttel jelzett fotója a "Szép vagy Budapest" pályázat keretében, szép állapotban, 24×18 cm
17548.

7 000 HUF
18,13
20,00

cca 1938 Budapest, a Gróf Zichy-kastély Óbudán, Kerny István (1879-1963) pecséttel jelzett, feliratozott fotója, szép állapotban, 23×16 cm
17549.

22 000 HUF
56,99
62,86

1940 Budapest, A Haditengerészeti hősi emlékmű a Horthy Miklós híd budai hídfőjénél, Reich Péter Cornel pecsételt és feliratozott fotója, szép állapotban, 20×18 cm
17550.

5 000 HUF
12,95
14,29

cca 1940 Budapest - Sport, üdülés, szórakozások, Marics Zoltán grafikus, iparművész dekoratív plakátterve, tempera, papír, kartonra ragasztva, előpapírral védve, szép állapotban, 24×17 cm
17551.

16 000 HUF
41,45
45,71

A Budapesti Ujságírók Egyesülete almanachja 1907. Szerk. Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1907, Korvin Testvérek-ny., 8+304+10 (hirdetések) p. + 12 t. A hirdetések között egész oldalas Kugler Henrik - Gerbaud reklámmal, a szecessziós díszítésű hirdetésben a céghez kötődő budapesti épületek rajzával. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
17552.

A Budapesti Ujságírók Egyesülete almanachja 1907. Szerk. Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1907, Korvin Testvérek-ny., 8+304+10 (hirdetések) p. + 12 t. A hirdetések között egész oldalas Kugler Henrik - Gerbaud reklámmal, a szecessziós díszítésű hirdetésben a céghez kötődő budapesti épületek rajzával. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott...

4 000 HUF
10,36
11,43

Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája. Bp., 1944, Athenaeum, 218+(4) p.+ 7 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült fűzéssel.
17553.

2 000 HUF
5,18
5,71

Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Tanulmányok Budapest Múltjából. 1936, Budapest Székesfőváros kiadása, sérült kiadói papírkötés.
17554.

3 000 HUF
7,77
8,57

Gábor István: Budapesti képeslapok. Régi fővárosi épületek egykor és ma. Bp., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17555.

1 800 HUF
4,66
5,14

17556.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF