Budapest 150

Number of items: 163

17557.

2 800 HUF
7,25
8,00

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17558.

1 800 HUF
4,66
5,14

Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. Bp., 1959, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel. Megjelent 4600 példányban.
17559.

1 800 HUF
4,66
5,14

Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17560.

1 400 HUF
3,63
4,00

A Budai Várnegyed a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16+2 t. (Komplett, két duplummal). Kiadói mappában.
17561.

1 200 HUF
3,11
3,43

Pereházy Károly: A városliget. Diósy Antal akvarelljeivel. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17562.

1 400 HUF
3,63
4,00

Frohner Román, Dr.: A Budapest környéki alacsonyabb hőfokú hévvizek radioaktivitásáról. Budapest, 1912. Hornyánszky Viktor. 32 p. + 1 nagyméretű, kihajtható színes melléklet. Dedikált példány. Kiadói egészvászon-kötésben. DEDIKÁLT példány!
17563.

10 000 HUF
25,91
28,57

Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé kopott borítóval. + 1970 Metró bélyeg FDC-n, 4 db. + 1946 50 éves a földalatti vasút levelezőlap emlékbélyegzéssel.
17564.

6 000 HUF
15,54
17,14

1936 A Budapesti Mérnöki Kamara tisztikara a közgyűlésen, Sass Béla fotóriporter pecséttel jelzett fotója, hátoldalon részletesen felsorolva a résztvevők, szép állapotban, 11,5×17 cm
17565.

5 000 HUF
12,95
14,29

Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm
17566.

3 400 HUF
8,81
9,71

Imre István (1918-1983): Budavári hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39,5 cm
17567.

3 600 HUF
9,33
10,29

17568.

cca 1985 Halle - Budapest - Halle. Bericht einer Reise 11 p. + 12 t (fekete-fehér fotók). Német nyelvű utinapló, egy NDK-ból Magyarországra érkező nyomdász csoport benyomásai Budapestről és az országról: Látogatás a Szikra-nyomdában, az Esti Hírlap nyomdájában, szentendrei és balatoni kirándulás stb. 12 fotóval az utazásról, több Budapestről, egy a Balatonról, néhány beazonosítandó helyszínről. Fo...

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF