2 000 HUF
1871 Kassa, házassági kivonat, Sz. Erzsébet plébánia templom, Chrismár Napoleon káplán aláírásával; az egyházi összeadó Hrabovszky József káplán, feltehetően Márai Sándor rokonsága, 50 krajcár okmánybélyeggel, sérült