14513.
457. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 800 HUF
1906 Házi Kincstár 17. kötet, 4715 f. sz - 4856-igh. Rómától Szélhámosig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, közte betyárok, csángónép eredete, kognak készítése, likőrök készítése, tyúkfajok, vaj és más izgalmas témák. Kopott egészvászon-kötésben, 7129-7520-ig.