14539.
457. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1933-1960 Somogyszil Erdőbirtokosság (erdőgazdaság) naplója a közbirtokosok bevételeiről és kiadásairól, számos bejegyzéssel, korabeli félvászon kötésben, sérült kötéssel, lapok egy része kijár, részben sérült és foltos lapokkal, mellékelve néhány további okmány az 1957-1960 körüli időszakból valamint egy régi csoportkép gyerekekkel, fotó Stegmüller/Szombathely, kissé sérült és foltos