8 000 HUF
1929 Olvashatatlan jelzéssel (román művész): Román katonatisztek. Akvarell, papír, jelzett (balra lent). A lap hátoldalán a művész saját kezű feljegyzésével, amelyben felhatalmazza az aradi Max Molnár & Co. vállalatot a kép nyomdai sokszorosítására és publikálására (Arad, 1930.III.18.) A kép feltehetőleg képeslap-tervként készülhetett. Lapméret: 32x22 cm. / 1929 Illegible signature (Romanian artist): Romanian military officers. Watercolor on paper. Signed (lower left). With the autograph notes of the artist on the reverse, giving the image's publication rights to the Max Molnár & Co. company in Arad (18.III.1930). Likely created as a postcard design. Size: 32x22 cm.