17736. 457. Closed Online auction Military
9 000 HUF
0 HUF
I. Világháborús propaganda nyomat, II. Vilmos és Ferenc József mellképével, mindketten számos kitüntetéssel dekorált, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 40,5x50 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras