14785.
457. Closed Online auction
Photo
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
1991 Rátkai Klub, Gyurkovics Tibor költő (3 db) + 1994 Fészek Klub, Hernádi Gyula szerzői estje (2 db), össz. 5 db jelzett sajtófotó, 14x9 cm