14891.
457. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
Diebold Károly (1896-1969): Soproni látkép sétálókkal a bécsi dombról, 1930-40 körül. Fotó, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben. Karton széle kissé foltos. 23x16 cm