15112.
457. Closed Online auction
Photo
100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
cca 1860-1880 Régi fotóalbum, benne 25 táblán 50 fotóval, jelentős részben feliratozva és nevesítve. A fotókon I. Victor (1818-1893) Ratibor hercege, Otto Salm-Horstmar (II. Otto (1833-1892)?), Erzsébet 'Sisi' osztrák császárné és magyar királyné, I. Ferenz József az ölében Rudolf trónörökös és Gizella hercegnő, és mások. Köztük a Hohenlohe, Wittgenstein családokhoz köthető személyekkel. Korabeli egészbőr fotóalbum, hiányos réz kapoccsal, kopott borítóval, sérült kötéssel, 15x13x5 cm.