15113.
457. Closed Online auction
Photo
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
cca 1865-1870-1910 Régi családi fotóalbum, összesen 63 db fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte pár későbbi "normál" fotó is. Benne pesti műtermek fotóival: Barabás Miklós (3 db), Barabás és Fájth (1 db), Mayer György (1 db), Borsos József (1 db), Heller József (1 db) fotókkal, de közte budapestiek is: Goszleth,Uher Ödön, Kozmata, Strelisky, valamint Székely Aladár (1 db), Mai és Társa (1 db) és mások. De benne néhány nem pesti fotós munkájával is, közte 1 db E. Kozics (Pozsony) fotóval is. A fotók egy részén bejegyzésekkel és nevesítésekkel. Vörösbársony-kötéses fotóalbum, réz és fém díszítéssel, fém kapoccsal, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel,a táblákon sérülésekkel, a fotók változó állapotban, egy foltos, sérült.