15114.
457. Closed Online auction
Photo
90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
cca 1865-1870 Régi fotóalbum, benne nagyrészt fénynyomatokkal és néhány fotóval,25 táblán 50 db. Köztük: Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné ('Sisi'), Napoléon Joseph Charles Paul Bonaparte francia és montforti herceg, felesége: Savoyai Mária Klotild, Byron, Voltaire, Alexander Dumas, Rudolf trónörökös, Mária Terézia, Abraham Lincoln és Andrew Johnson amerikai elnökök, és mások. Nagyrészt a táblákon feliratozva. Korabeli egészbőr-album, réz kapoccsal, aranyozott táblaélekkel, 1865-ös bejegyzéssel, kopott borítóval, sérült kötéssel, szétvált, kijáró táblákkal, néhány táblán sérüléssel, egy-egy fotón apró sérülésekkel, album: 14x11x5 cm.