14903.
457. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
cca 1910-1930 Klf. mesterségeket űző emberekről készült csoportképek (tűzoltó, szabó, asztalos), össz. 4 db fotó és fotólap, jelzés nélkül, részben sérült, 5,5x8 és 9x14 cm közötti méretekben