15018.
457. Closed Online auction
Photo
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
cca 1930-40 BSzKRT (Beszkárt) dalárda, 2 db fotó, egyik Schäffer Gyula, másik "Orelly" pecsétjével jelzett, előbbi apró felületi sérülésekkel, utóbbi bal alsó sarkában sérült, 11x17 és 17,5x23,5 cm