1928 Kolossváry Endre (1858-1938) gépészmérnök, a Magyar Posta helyettes vezérigazgatójának dedikált fotója, Streliskyfiók, fotó kartonon, borítóval, a hátsó borító hiányzik, 15x9 cm
Nemes Nagy Ágnes (1922-1991) költőt, műfordítót ábrázoló fotók, 13 db, közte 1 Balla Demeter (1931-2017) fotóval is (hátoldalán pecséttel jelzett, közte sérült, 14x18 cm és 9x12 cm közötti méretben
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
cca 1930 és 1980 közötti felvételek budapesti villamosokról, vegyes összeállítás különféle hagyatékokból és gyűjteményekből, 13 db modern nagyítás, 15x21 cm és 10x15 cm között
cca 1968 Budapesti villamosok a Moszkva téren és a Kossuth téren, 2 db modern nagyítás Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, jelzés nélkül, 15x21 cm