Photo Number of items: 491
3057689
14886
457
Photo
Other collectibles
cca 1920 Szeged, Schódli Gyula üzlete, Deák Ferenc utca 8., kartonra ragasztott fotó, 23,5×11 cm
12 000 HUF
3057703
14887
457
Photo
Other collectibles
1914 Rothermann-Patzenhofer-Schilson-kastély előtt katonák csoportja, feliratozott, kartonra kasírozott fotó, 12,5×16,5 cm
8 000 HUF
3053443
14888
457
Photo
Other collectibles
cca 1975 Mészégető a Pilisben, 2 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
2 400 HUF
3060189
14889
457
Photo
Other collectibles
1940 Marosvásárhely, Erdély, diáklányok felvonulása magyar ruhában és zászlóval a bevonulási ünnepségek keretében, Roth Mária kartonra ragasztott fotója, jó állapotban, 17,5×23 cm
12 000 HUF
3056184
14890
457
Photo
Other collectibles
Diebold Károly (1896-1969): Soproni látkép, 1930-40 körül. Fotó, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
3 000 HUF
3056186
14891
457
Photo
Other collectibles
Diebold Károly (1896-1969): Soproni látkép sétálókkal a bécsi dombról, 1930-40 körül. Fotó, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben. Karton széle kissé foltos. 23x16 cm
3 000 HUF
3051232
14892
457
Photo
Other collectibles
cca 1930 Olaszországi utazás képes naplója, kb 100 db fotó részben sokszorosított, részben saját feliratozott albumban bőr borítással
5 000 HUF
3040160
14893
457
Photo
Other collectibles
1940 Kolozsvár visszatért, ünnepi futás, 3 db fotó, 6×8 és 17,5×23,5 cm közötti méretekben
6 000 HUF
3057795
14894
457
4200
Photo
Other collectibles
cca 1930-40 Kecskemét főtere, előtérben a Ferences templom (Szent Miklós-templom) részletével, háttérben Kossuth Lajos szobra, színezett fotó, jelzés nélkül, 30x40 cm
4 200 HUF
3039259
14895
457
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 "Die Heltauer Kirchenbu(r)g", Az erdélyi nagydísznódi (Cisnadie/Heltau/Hielt) szász erődtemplomról készült fotósorozat, az utolsó fotón Nagydísznód látképével, 14 fotó fotó albumlapokon, a táblák egy része előtt hártyapapírral, kiadói haránt-alakú fotóalbumban,kopott, kissé foltos borítóval, 17x11 cm és 15x10 cm között méretben.
12 000 HUF
3055374
14896
457
Photo
Other collectibles
Vatikán, Pompeii, Szicília látványosságai, 3 csomag Kodak diapozitív, össz. 156 db képpel
1 600 HUF
2949947
14897
457
900
Photo
Postcards
T2/3
1926 Mariazell (Steiermark), Andenken an Mariazell - Mariazell-i emlék. photo (fl)
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035