cca 1930-40 BSzKRT (Beszkárt) dalárda, 2 db fotó, egyik Schäffer Gyula, másik "Orelly" pecsétjével jelzett, előbbi apró felületi sérülésekkel, utóbbi bal alsó sarkában sérült, 11x17 és 17,5x23,5 cm
cca 1916-1918 Trieszt, IV. Károly érkezése alkalmából összegyűlt tömeg a városban. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), felületén kis ázásnyommal, 17x12 cm / cca 1916-1918 Triest/Trieste, crowd gathered for the arrival of Charles I (Karl I) of Austria. Original photo, with description and stamp on the back (Lichtbildstelle des...
cca 1931 Egyensúlyozó munkás póznaállítás idején, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás, a távíró- és telefonvonalak javításáról, építéséről szóló, hosszabb sorozatából, jelzés nélkül, 15x21 cm
cca 1923 A levegőellenállást csökkentő motoros, egy kerékpárversenypályán, 1 db modern nagyítás a néhai Auto és Motorújság (1922-1938) című lap archívumából, jelzés nélkül, 15x21 cm
cca 1932 Kerny Jolán és Kerny Gizella integet szüleinek a Keleti-pályaudvarról induló nemzetközi vonat ablakából, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm