cca 1865-1870 Régi fotóalbum, benne nagyrészt fénynyomatokkal és néhány fotóval,25 táblán 50 db. Köztük: Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné ('Sisi'), Napoléon Joseph Charles Paul Bonaparte francia és montforti herceg, felesége: Savoyai Mária Klotild, Byron, Voltaire, Alexander Dumas, Rudolf trónörökös, Mária Terézia, Abraham Lincoln és Andrew Johnson amerikai elnökök, és mások. Nagyrész...
cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.
cca 1860-1910 Vegyes keményhátú fotók, különböző magyar és külföldi műtermekből (Ellinger Ede és Kozmata Ferenc Pest, Koller Károly és Strelisky Budapest, stb.), változó állapotban, 10,5x6 cm és 24,5x17 cm között
cca 1940 és 1979 között készült felvételek sokféle témáról (Balaton, hajók, vállalati ünnepség, metrókocsik, vívók, ruhás modellek, fürdőzők, stb.), 411 db vintage NEGATÍV többféle forrásból, 6x6 cm és 24x36 mm
cca 1986 ,,A megállíthatatlan vonat" című szovjet film jelenetei és szereplői, 6 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm