6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
1886 Debreczeni Protestáns Lap. VI. (1886.) évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Tóth Sámuel, Csiky Lajos, Géresi Kálmán. Debrecen, 1887, Városi könyvnyomda, 4+454 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.