3 000 HUF
1896-1898 Kézimunka-Melléklet, a Divat Ujság külön melléklete, 3 db (III. évf. 11. és 12. sz., V. évf. 3. sz.) + 3 db színes képtábla népművészet témában (In: Malonyay Dezső: A magyar nép művészete), 29x21 cm. Változó állapotban, kisebb sérülésekkel.