Printed Materials

Number of items: 322

1933, 1938 A Magyar Szőrmeipar c. folyóirat VI. évf 9. és IX. évf 7. száma.
18395.

1 200 HUF
3,11
3,43

1933 Der Vertag von Versailles. A Versaillesi szerződés 48p. térképekkel. Kiadói kissé koszos papírkötésben
18396.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1933 A Képes Pesti Hírlap 24 db száma
18397.

1 200 HUF
3,11
3,43

1933-34 2 db erdélyi újság: Brassói Lapok, 1934. január 21., vasárnapi melléklettel és Erdélyi Hírlap, 1933. aug. 20. Mindkettő kissé foltos és kisebb sérülésekkel.
18398.

2 000 HUF
5,18
5,71

1933-1937 Színházi Élet 2 db száma (XXIII. évf. 43. sz. és XXVII. évf. 48. sz.), kissé foltos, sérült állapotban
18399.

1 000 HUF
2,59
2,86

1934 HAFA fotócikkek katalógusa, képekkel illusztrált, 126p
18400.

1 600 HUF
4,15
4,57

1934 Budapest, Schwarz Lajos Deák Ferenc utcai férfi divatáru kereskedő zsebdivatlap és mértékkönyve az őszi-téli idényre, jó állapotban, 15 db egész oldalas képpel
18401.

4 000 HUF
10,36
11,43

1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet
18402.

4 000 HUF
10,36
11,43

1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!
18403.

1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, ...

15 000 HUF
38,86
42,86

cca 1935 Hindenburg tábornok és államfő életét bemutató cigarettakép gyűjtőmappa kompletten fekete-fehér képekkel. Összesen 125 oldalon. Sérült vászonkötésben / Collecting booklet with pictures complete with damaged binding
18404.

20 000 HUF
51,81
57,14

cca 1935-1940 Almafajták, 4 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., hátoldalukra ragasztott leírássokkal, 24,5x16,5 cm
18405.

1 600 HUF
4,15
4,57

18406.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF