Printed Materials

Number of items: 322

1991 Playboy erotikus magazin 9 db száma (3 szám híján teljes évfolyam; a januári, novemberi és decemberi hiányzik), változó állapotban
18540.

1 800 HUF
4,66
5,14

Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve. (7 példány) + Sümegi György: Fotók a Történeti Levéltárban. Trezor 3. Az átmenet évkönyve, 2003-ból kiemelve. 10 p.+10t, 1956-al kapcsolatos képek. (10 példány) + Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.). Miskolc, 2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve. 379-387 p. Kiadói papírkötés (3 példány) + Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. + Sümegi György: Szilárdy Károly (1795-1871) litográfiai arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő), 6 példány;  Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.), 4 példány + Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő), 29 példány
18541.

Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve...

3 000 HUF
7,77
8,57

1992 Playboy erotikus magazin 9 db száma (3 szám híján teljes évfolyam; a januári, februári és novemberi hiányzik), változó állapotban
18542.

1 800 HUF
4,66
5,14

18543.

8 000 HUF
20,73
22,86

1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár
18544.

1 200 HUF
3,11
3,43

1993 Népstadion és Intézményei. A Népstadion megnyitásának 40. évfordulójára készült, 3 füzetből álló kiadvány. Kiadói papírmappában.
18545.

3 600 HUF
9,33
10,29

1994 Kandinsky: Harmonie Tranquille, 1924, reprodukciós nyomat, papír, 35x50 cm
18546.

2 000 HUF
5,18
5,71

1994 Vasarely, Victor (1908-1997): Hatlapos teljes mappa (teljes a borítóval együtt). Bp., é.n., Vasarely Múzeum, ofszet, papír, lapméret: 42,5x31 cm
18547.

12 000 HUF
31,09
34,29

1999-2005 Erotikus magazinok, össz. 5 db: Playboy 1999. decemberi száma + FHM 100 bombázó - A világ legjobb női 2001 + FHM 2002. januári, februári, és 2005. decemberi száma
18548.

1 600 HUF
4,15
4,57

1996 Nyugati Magyarság c. kanadai magyar folyóirat XIV. évf. 10. száma, 1996. október, benne az '56-os forradalomról megemlékező írással, 12 p.
18549.

1 000 HUF
2,59
2,86

1998 James Cameron's Titanic Poster Book. A film jeleneteit ábrázoló 12 db nagyméretű poszter (63,5x51 cm), könyv formátumban. Komplett.
18550.

4 000 HUF
10,36
11,43

2000 Playboy erotikus magazin teljes évfolyama, 12 db szám (2000. január-december), a címlapokon Pamela Anderson, Bíró Ica, Détár Enikő, stb. Az április számban Szász Endre képzőművésszel készült interjú.
18551.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF